Para-Badminton Polish Open Zakopane 2021

20.09.2021

Medailové žně na Para-Badminton Polish Open v Zakopaném! Zbyněk Sýkora odkázal v singlu WH1 a WH2 porazit všechny hráče a získal zlatou medaili a získal titul mistra Polska. Lukáš Šembera obhájil titul mistra Polska ve čtyřhře WH1 a WH2 spolu se Zbyňkem Sýkorou. Zbyněk si tak připsal dvě zlaté medaile ve dvou disciplínách a v mixu přidal ještě bronz. Stal se tak nejúspěšnějším hráčem české výpravy. Lukáš Šembera pak získal 2 bronzy, ve dvouhře a v mixu s Magdou Kasiou z Polska. Tomáš Drtil obhájil 2. místo ve dvouhře SU5 a přidal další stříbro ve čtyřhře s Pawlem Tertelisem z Polska a zahrál si cenný zápas s paralympijským reprezentantem Bartolomiejem Mrozem. Lukáš Kyncl na sobě poctivě zapracoval a vybojoval stříbrnou medaili ve čtyřhře WH1 a WH2 s Alexem Hanischem z Rakouska a bronz ve dvouhře . Luděk Benada se na stupních vítězů neumístil, ale odváží si řadu postřehů a chuť trénovat. Hráče doprovázel trenér Tomáš Voves. Děkujeme všem hráčům, spoluhráčům, trenérovi, ale také organizátorům v čele s Jakubem Sikorskim.